Soodsaim Väikelaen

Täitke vormi väikelaenu taotlemiseks ja võtke laenu kuni 200 000€.

Väikelaenu taotlemine

Tingimused


Mis on väikelaen?

Väikelaen on laen mille summa ei ole võrreldav teiste laenudega, kuna laenatav summa ning ka tagasimakse periood on väiksemad.

Eesmärk

Väikelaenul pole määratud laenu eesmärki - see on iga inimese enda valik mis ta selle rahaga teeb. Enamasti võetakse väikelaenu näiteks:

Summa

Summa mida saab taotleda väikelaenu kaudu on igal laenupakkujal väga erinev. See varieerub 50€-10 000€ kanti.

Periood

Väikelaenu on võimalik tagasi maksta olenevalt laenupakkujast poole aasta kuni 5 aasta jooksul.

Intressimäär

Väikelaenu intressimäär võib oleneda sinu igakuisest sissetulekust, olemasolevatest kohustustest ning sellest kui suurt summat sa soovid laenata.

Enne laenu võtmist tuleb kindlasti läbi rääkida laenuandjaga kõik laenu tingimused. Tuleb välja selgitada, kas sul on võimalik võtta maksepuhkust või kas sul on lubatud maksta laenusumma tagasi enne tähtaega. Võib juhtuda, et ennetähtaegse laenu tagastamise puhul võidakse küsida lisatasu. Lisaks tuleks kindlalt läbi mõelda, milleks sul seda laenu vaja on ja kas üldse on. Laenu ei võeta emotsioonide hajel. Enne laenu võtmist pead olema kindel, kas sul on võimalik laenusumma määratud intressiga ka õigeks ajaks tagasi maksta.

Kellele antakse väikelaen?

  1. Väikelaenu võtmiseks pead olema vähemalt 18-aastane
  2. Sul peab olema ette näidata oma pangaväljavõte
  3. Väikelaenu antakse suurema tõenäosusega isikutele kellel on kindel töökoht või siis igakuine kindel sissetulek mingil muul viisil.
  4. Väikelaenu saavad võtta ka isikud, kellel on sel hetkel käimas töökoha vahetus.
  5. Laenu võtmiseks pead enamasti olema kas Eesti Vabariigi kodanik, Vene Föderatsiooni kodanik või omama halli passi - juhul kui sul on elamisluba ja elad Eestis.

Väikelaenu pakkujad

Me aitame teid valida väikelaenu pakkujaid. Summa alates 500€ kuni 200 000€.

Vali väikelaenu »